Yıldızname Hesaplama Nasıl ve Neden Yapılır?

792 0

Doğum tarihi ve saati esnasında yıldızların konumlanışı Yıldızname bakımı yapılarak hesaplanabilir. Radikal, üzerinde uzun uzadıya düşünülüp ince hesaplar yapılan bir bakımdır. Bazı medyumlar bakım sırasında kendilerine yardım eden Rahmanî varlıklardan da desek alırlar ki bu en garantili yöntemdir, bazıları eski Yıldızname kitapları ve astroloji bilgileriyle bu bakımı yapmayı yeğlerler.

Kişinin irade gücü ve kendini dinleme yeteneği ne kadar gelişmişse Yıldızname bakımı esnasında da o kadar detay bulgusu saptanabilir. Ancak bu bakımı yapacak olan medyum hocanın hem astroloji hem de medyumluk ilim ve becerilerine birlikte vakıf olması faydalıdır. Yıldızname falı olarak adlandırılsa da fal olmayan ve gerçekçi, kader çizgisi verilerini kişiyle paylaşan bu uygulama sayesinde hayatınıza dair pek çok kilit nokta hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Büyü ya da kötü enerjilerin kontrolü hakkındaki bakım ritüeli ile Yıldızname hesaplama işlemini birbirine karıştırmak doğru değildir. Yıldızname uygulamasında kişi üzerinde o an görülen etkileri saptamak ve büyü olup olmadığını görmek imkânsızdır. Çünkü bu bakım ritüeli geçmişten geleceğe o kişi hakkında bilgisel detaylarla bireye ayna tutar.

Eski zamanlarda yalnızca yüz yüze yapılabilen bu bakım teknolojinin gelişmesi ve ilmin artmasıyla isteğe bağlı olarak online olarak da gerçekleştirilebilir. Ancak online Yıldızname bakımı yaptırırken güvenilir bir medyum bulmak oldukça güçtür. Lütfen kendinizi emanet edeceğiniz hocanın gerçekten deneyimli bir medyum olmasına önem veriniz.

Yıldızname Bakımı İle Neler Görülür?

Yıldızname bakımı yapan medyumlar tarafından öğrenebilirsiniz. Birkaç örnekle açıklamak gerekirse:

  • İlişkileriniz, başınızdan geçecek evlilikleriniz ve bu evliliklerin ne kadar süreceği
  • Görüp geçireceğiniz hastalıklar
  • Kaç evladınızın olacağı
  • Aile içinde vereceğiniz kayıplar
  • Darlık ve bolluk yıllarınız
  • Çalışacağınız işler, varsa atacağınız nişanlar
  • Genel kısmetiniz
  • Genel karakter yapınız
  • Dost kazığı gibi bir durumla uğraşacaksanız ya da benzer güven kıran durumlarınız.

Bu gibi pek çok detayı Yıldızname bakımı sırasında medyum size söyleyebilir. Görülecek şeyin yoğunluğu ve gerçekçiliği medyumun ilmine ve sizin zihin enerjinizin gücüne göre çeşitlilik gösterir. Hiçbir büyü, bakım, fal ya da benzeri uygulama kişi inanmadığı sürece doğru sonuç vermez. Çünkü hepsinde kişisel inanç ön plandadır, çakraların birleşmesi ve gücü sonucu evrene ve Allah’a güçlü bir ileti gönderilmiş olur. Yıldızname bakımı yaptırmak günah değildir çünkü Allah tarafından sorulara Allah’ın koyduğu ve bulunabilir ölçekler ışığında yanıt bulunur.

Ücretsiz Yıldızname Bakan Medyum

Yıldızname bakan medyumlar gerçekten çok yorulurlar. Çünkü ortada bir enerji yoğunlaşması söz konusudur ve bu kişiyi manevi anlamda yorar. Bazı medyumlar kendi görevli varlıklarından yardım almak için gecenin belli bir saatinde bakım yaparlar. Çünkü yapılan bakım için o varlık ancak o saatte görevlendirilir. Hal böyle olunca ücretsiz Yıldızname bakımı dediğimiz şey neredeyse imkânsız bir hal alır. Elbette bu işi sadece Allah rızası için yapan bir hoca bularak yardım alabilirsiniz ancak bu oldukça zordur.

Medyumlar gerçek Yıldızname bakımı için harcadıkları emeğin karşılığı olarak genelde minimal de olsa danışanlarından ücret alırlar. Onların verdikleri zamandan ziyade harcadıkları zihin gücü konusunda gerçekten zorluk yaşadıklarını bu konuda bilmek lazımdır. Hem astroloji, hem dinî ilimler hem de kişisel çakraların aktif çalışması eşliğinde yapılan bakım, kişiyi doğru sonuca götürecek kadar güçlüdür. Eğer ücretsiz Yıldızname bakan medyum bulursanız, kendisini lütfen dikkatlice araştırınız. Çünkü bir medyum bu bakımla sizin pek çok bilginizi elde edebilir. Dolayısıyla kendi ruhsal güvenliğinizi birine teslim ederken dikkatli olmalı, Yıldızname bakan garantili hoca bularak derdinizi ona açmalısınız.