Çiğköfte Bayiliği Açmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

1809 0

Çiğköfte Bayiliği Açmadan Önce Bilmeniz Gerekenler nelerdir? Çevrede toplanacak bir tek dal odun dahi kalmamıştır. Avcı, çocuklarının aç kalmaması için hanımından bir çözüm bulmasını ister. Bunun üzerine kadın, ceylanın budundan yağsız et çıkararak bir taş üzerinde başka bir taşla döverek ezmeye başlar. Sonrasında ezmiş olduğu eti bulgur ile birlikte biber ve tuz ekleyerek karıştırarak yoğurur.

Böylelikle herkesin o çok sevdiği leziz ve tadına doyulmaz “çiğköfte” meydana gelir. O zamanlardan bugüne değin süregelmiş her evde yerini almış, kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olmuş, o gün bugündür dost meclisinin muhabbet kaynağı olmuştur. Eskiden sadece belli başlı yerlerde bulabildiğimiz, her canımız istediğinde tüketemediğimiz, orijinal çiğ köfte ustalarının yaptığı bu iş, bu günlerde adım başı her yerde görmeye başladık.

Çiğköfte Bayiliği Açmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Çiğköfte Bayiliği Açmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Müşteri istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, müşterilere en doğru kanal ,en uygun çözüm ve değerleri sunan, yaygın şube ağı, marka güvencesi ve alternatif dağıtım kanalları ile toplumun her kesimine ürününü en etkin şekilde ulaştırmak istiyorsanız, rakiplerinizle girdiğiniz yıkıcı rekabet ortamında sürdürülebilir rekabet üstünlüğü elde etmek istiyorsanız, Çiğ Köfte bayilik şartlarını incelemelisiniz.

Çiğ Köfte üretimine evvela 1912 yılında başlamış, kurulduğu zamanda el ile yoğurulan ve dolayısıyla çok az bir kitleye ulaştırılan çiğ köfteleri, o dönemde evvela çiğ köfte makinesini kullanmaya başlayarak, üretim kapasitesini artırarak, markalaşma ve sanayileşme yolunda ilk adımlarını atmıştır. El değmeden üretim, sağlıklı ve hijyenik koşullar ve benzersiz lezzeti taleplerin artmasını sağladı ve yeni şubeler açılmaya devam etti, daha sonra sektör için büyük bir adım olan, Kalite Yönetim Sistemi standartlarında, ilk çiğ köfte fabrikası kuruldu. Fabrikasyon üretim, yüksek kalite ve eşsiz lezzeti ile bugün, hemen hemen yerde çiğköfte bayilikleri bulunuyor. Ulusal Pazar yanında Almanya ve Çin’de açılan iki fabrikasıyla yine kendi sektöründe ilk dış yatırımı yapan bir marka olmuştur. Türkiye’deki liderliğini tüm dünyaya taşımak vizyonuyla büyümeye devam eden çiğ köfte, yeni şubeleri ile büyümeye devam etmektedir.

Çiğköfte Bayiliği Açmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Çiğköfte Bayiliği

Sizde çiğ köfte sektöründe faaliyet göstermek istiyorsanız, böyle bir fikriniz var ise diğer markaları hiç düşünmeden, yukarıda belirtilen nitelikler doğrultusunda ,kuruluş – üretim ve satış aşamasında karşılaşılabilecek sorunlara hiç yer vermeden, emin adımlarla, kalite ilkeleri doğrultusunda Çiğ Köfte ile yolunuza devam etmelisiniz.

Çiğ Köfteciler, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır, hiç bir bedel ödemeden Çiğ köfte ailesine katılabilirsiniz. Tek prosedür, Çiğ Köfteciliğin kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir, Çiğ Köfteciler ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmekte, uzman eğitmen kadrosu ile işletme personeliniz için gerekli eğitimleri kendi bünyesinde sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir. Türkiye geneli fiyat politikası sabittir. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmakta, açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır. Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, Çiğ Köftenin profesyonel ekibi sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.