Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 10 Etkili Yolu

1526 0
Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 10 Etkili Yolu

Kabul edelim ki herkes bir noktada aşık olmak ister ve daha da önemlisi birinin kendisine aşık olmasını ister. İkincisi her zaman göründüğü kadar kolay değildir, ama neyse ki bu konuda yapabileceğiniz şeyler var. Mesela aşk büyüsüAşk büyüsü birini size aşık etme konusunda etkili ve işe yarar olabilir. Tabii, doğru kişiye yaptırırsanız. Eğer büyü değil başka yollar arıyorsanız onlar da mevcut. Birkaç basit teknik öğrendikten sonra, bir erkeği kendine aşık etmenin ne kadar kolay olduğunu anlayacaksın ve en iyi yanı, bunlar çoğu kadının doğal olarak çok iyi olduğu şeyler.

1. Ona Karşı Her Zaman Çok İyi Olun

Erkeklerin bir ilişki içindeyken en yaygın şikayetlerinden biri, birlikte oldukları kadının kötü bir tavır sergilemesi veya o kadar sık ​​gülümsemesidir. Tıpkı kadınlar gibi erkekler de gülümseyen, harika bir tavır sergileyen, kendine güvenen ve yanında olmaktan keyif aldığı biriyle birlikte olmak ister. Bu nedenle, bir erkeğin size aşık olmasını istiyorsanız, onun yanında olduğunuz her an gülümseyerek ve doğru mizacı göstererek başlamalısınız.

2. Aşırı Uzlaşmacı Olmayın

Erkekler genellikle bir ilişki geliştirmek için zorba veya aşırı endişeli kadınlardan hoşlanmazlar. Erkekler, bir ilişki içindeyken bile erkek arkadaşlarını korumaya eğilimliyken, birçok kadın biriyle çıkarken arkadaşlarını görmezden gelmeye başlar. Onu sana aşık etmeye çalışırken, senin bağımsız bir kadın olduğunu ve gerekirse onsuz yaşayabileceğini bildiğinden emin ol.

3. Her Zaman İyi Görünün

Saçınızın ve kıyafetlerinizin düzgün ve temiz olduğundan ve onu her gördüğünüzde güzel bir kıyafet giydiğinizden emin olun. Hem erkekler hem de kadınlar, bir süredir ilişki içinde olsalar bile, eşlerinin fiziksel görünümünün önemli olduğunu düşünürler. O özel adamın yanındayken her zaman en iyi şekilde görünün.

4. Daima Onu Dinleyin

Kabul edelim, insanlar kendileri hakkında konuşmayı severler ve bir erkeğin sizi sevmesini istiyorsanız, onun söyleyeceklerini dinlemelisiniz. Ona sadece onunla gerçekten ilgilendiğinizi göstermekle kalmaz, aynı zamanda onun hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri daha iyi öğrenme fırsatı verir. Onun hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, sizinle ilgilenmesini sağlamanın başka yollarını düşünmek o kadar kolay olur ve dinlemek atılacak ilk adımdır.

5. Ona Sürprizler Yapın

Erkekler, kız arkadaşları ve eşleri tarafından şaşırtılmaktan hoşlanırlar. Böylece mum ışığında harika bir akşam yemeği düzenleyebilir, onun için giyinebilir ve ona romantik hediyeler verebilirsiniz. Bu tür küçük sevgi ve özen jestleri kesinlikle onun size tekrar aşık olmasını sağlayacaktır. Sadece bu değil, rastgele yerlere onun için güzel mesajlar yapıştırarak da onu mutlu edebilirsiniz.

Bir Erkeği Kendinize Aşık Etmenin 10 Etkili Yolu

6. Onun Yanındayken Çokça Gülün

Herkes espri anlayışı olan bir eş ister, bu yüzden onun yanındayken kendinizinkini gösterin. Herkes kendisini güldüren insanların yanında olmaktan hoşlanır, ancak bu özellikle birinin size aşık olmasını istediğinizde önemlidir.

7. Ne Kadar Benzer Olduğunuzu Fark Ettirin

Bir erkeğin size aşık olmasını istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey ona ikinizin ne kadar benzer olduğunuzu hatırlatmak. Müziği sevdiğini biliyorsan ve sen de seviyorsan, bunun ikinizin ortak noktası olduğunu anladığından emin olun.

8. Diğer Kadınlardan Biraz Farklı Olun

Hepimizin karşı cinsle ilgili klişeleri var, bu yüzden makyaj ve ayakkabı dışında hiçbir şeyi umursamayan “tipik” bir kadın olduğunuzu düşünmesine izin vermeyin. Elbette sahte olmayın, sizi diğer kadınlardan farklı kılan bir şeyi düşünün ve onun yanında olduğunuzda ondan yararlanın.

9. Size Güvenebileceğini Ona Gösterin

Bir erkekle gerçek bir ilişki istiyorsanız dürüstlük şarttır. Sana güvenebileceğini ve senin gerçek olduğunu bilmeli. Bir erkek seni dürüst ve güvenilir biri olarak düşünmeli, yoksa senden asla etkilenmeyecektir. Bir erkeğin sana aşık olmasını istiyorsan, ilişkinin en başından başlayarak ona karşı %100 dürüst olmalısın.

10. Onu Asla Değiştirmeye Çalışmayın

Erkeklerin nefret ettiği bir şey varsa, o da kadınların onları değiştirmeye çalışmasıdır. İnsanları olduğu gibi kabul etmek ikili ilişkilerde çok önemlidir. Bu yüzden, bırakın nasıl biri olmak istiyorsa öyle kalsın.