Aşk Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

1038 0

İlişkilerde dara düşülen ya da karşılık alınamayan hallerde, en kuvvetli aşk büyüsü nedir diye aklımızın bir köşesini yeriz. Umutsuz aşklar, birinin sizi yeniden sevmesi, aradaki engelleri giderecek kadar size karşı güçlü bir bağ hissetmesinin sağlanması gibi durumlar için aşk büyüsü uygulamalarından başka yardımcınız bazen olmaz.

Her dinde ritüeller ve büyüsel uygulamalar yaygındı. Yaşanan problemleri tılsımların gücüyle çözmek isteyen insanlar, tarihten günümüze varlıklarını sürdürüyorlar. Geçmiş zamanlardan günümüze kadar gelen aşk büyüsü çeşitleri de aslında o zamanlardan yazılan ve nesilden nesle “El verme” dediğimiz yöntemle aktarılan bilgilerden oluşur.

Tehlikeli insanlar bu bilgileri kötü amaçlar için kullanmasınlar diye, hocalar gerçekten o yeteneği ve iç temizliğini gördükleri kişilere büyüsel uygulama metotlarını aktarırlar.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin içeriği malzemeler, tılsımlı yazılar, belirli okuma saatleri ve farklı alemlerde yaşayan, hocaların yardım aldığı diğer varlıklar tarafından oluşturulur. Kara büyüler ifritler ve Müslüman olmayan cinler eşliğinde yapılırken, aşk büyüsü, kısmet açma ve evlilik büyüsü nasip büyüsü gibi çeşitli rızık arttırıcı işlemlerde Hüddam ve Havass ilmini bilen hocalara Mümin varlıklar yardımcı olurlar.

Dara düşen ve kesin sonuç isteyen insanların öğrenmeye çalıştığı %100 sonuç veren Cambar aşk büyüsü nedir ve nasıl yapılır sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz:

Cambar aşk büyüsü, bekleme süreci nispeten diğer büyülere göre uzun olan ama tutmama ihtimali yok denecek kadar az olan bir büyüdür. Ancak bu büyüyü kendi başımıza yapmamız imkânsızdır. Çünkü büyünün işlevselliğini kazanması için gizli ilimlere vakıf olmak şarttır. Yapılış aşamaları şu şekildedir:

  • Büyü yaptırılacak kişinin herhangi bir ilişkisi olup olmadığı öğrenilir. Görüştüğü biri olmayan kişilere farklı, biriyle beraber olanlara farklı bir metot izlenir.
    Medyumun ilişki durumunuza uygun deriyi seçmesi gerekir. Bu deri üzerine size özel tılsımlı sözler ve dualar kazır.
  • Büyünün tutması için deriye yazma işleminin medyum tarafından yapılması sırasında, sizin ve sevdiğinizin resmi karşısında bulunmalıdır.
  • Büyü tamamen karanlık bir ortamda hazırlanır. O enerji ağırlığıyla başa çıkmanın en kesin yolu, gizli ilimlere hakim olup böyle bir durumda ne yapılacağını bilmekten geçer.
  • Medyum hocanın söylediği şekilde, aşk büyüsü sözleri tarafınızca belirlenen zaman dilimlerine uyarak eksiksiz okunmalıdır. Hata yaparsanız, hocanıza mutlaka bilgi veriniz. Gizlenen hata, büyünün tutmamasına ve hem sizin hem de medyumun emeklerinin çöp olmasına zemin hazırlayabilir.

Birine Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bir kimseye büyü yapıldığını anlamak zor değildir. Kişinin duygu durumunda, aile yaşantısında ve uykusunda bile değişimler gözleyebilirsiniz. Aşk büyüsü belirtileri, özellikle işinde uzman bir medyum tarafından yapılmayan işlemler için daha kolay anlaşılırken, uzman hocaların yaptığı ve güçlü büyülerden sadece şüphe edilir, net bir kanıya varılamaz. Bir kişiye aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Buyurun inceleyelim:

  • Aileye ve büyü yapılmadan önce varsa birlikte olunan partnere karşı aşırı tahammülsüzlük.
  • Uyku düzensizliği ya da kötü rüyalardaki artış
  • Öfke kontrolünde güçlükler.
  • Büyü yapan kişiye aşırı bağlılık, onu kaybetme korkusu: Bu maddeyi şu şekilde açmak istiyoruz, en etkili aşk büyüsü ritüellerinde, kişiden kopamama ve ona aşırı ruhsal bağlılık gelişir. Büyü yaptıranın bu tarz büyüleri kullanarak intikam amacı varsa, denememelerini tavsiye ederiz çünkü kişiyi intihara bile sürükleyebilir.

Temelde bunlar gibi belirtiler olsa da zaman zaman bazı kişilerde sudan korkma, insanlardan nefret etme, nedensiz ağlama krizleri gibi farklı ve beklenmedik tepkiler gelişebilir. Bunlar genelde düşük iradeli kişilerde ya da büyü yapılırken hata edilirse yaşanabilecek, uç olaylardandır.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü yaptırılan kişide etki ya da bir musallat bırakmamak adına, aşk büyüsü bozdurma işlemi için kesinlikle bir medyuma danışmalısınız. Gerçek, işini bilen ve özellikle aşk büyüsü çeşitleri konusunda kendini geliştiren hocalardan yardım alınız. İyi bir hoca yıllardır danışanlarına hem aşk büyüsü bozumu hem de diğer pek çok konuda profesyonel hizmet verir. Sizin ya da bir yakınınızın üzerinde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız, iletişim bilgilerinden hocalara danışıp yardım alabilirsiniz.