2022 Sonbahar Modası Rüzgarları Esmeye Başladı

1582 0
2022 Sonbahar Modası Rüzgarları Esmeye Başladı

Bu son bahar sezonunda bizleri neler bekliyor diye merak edenler bu yazıyı okumalı çünkü bu yazıda 2022 sonbahar modasının tüm tüm önemli parçalarını sizinle paylaşacağız. 

Bu sonbahar sezonunda trençkotlar, süveterler, püsküller, bol pantolonlar, kovboy botlar ile yine bir geçmişe seyahat yapıp geliyoruz. Bu yıl sokaklar moda defilesi gibi rengarenk olacak ve iddialı tarzlar yine gözlerimizi alacak.

Derinin Zaferi

Deriyi hiçbir sezon es geçemeyiz, gardıropların vazgeçilmez parçası olan deri bu sonbaharda gözde parçalardan. Özellikle iddialı kombinler oluşturmak isteyenlerin tercih ettiği deri ürünleri 2022 sonbaharında da sık sık göreceğiz. 

Trençkotlar

Sonbahar döneminde yazı yeni atlatmış hafif soğuk havalara yeni alışırken giyebileceğimiz en güzel parçalardan. 2022 Sonbahar modasının gözde ürünlerinden olacak olan trençkot ürünleri mevsim geçişlerinde üşütmemek hasta olmamak için her gardıropta bulunmalı. 2022 Sonbaharının tasarım ürünleri arasında trençkotları da görebilirsiniz. 

Peluş Montlar ve Yapay Kürkler

Her sonbahar mevsiminde gördüğümüz yapay kürkler ve peluş montlar bu sonbaharda da dolaplarda yerini alacağa benziyor. Önde gelen moda firmaları defilelerinde bu tarz parçalar bu sene oldukça fazla yer verdi. 2022 Sonbaharında sokaklar moda festivaline dönecek gibi gözüküyor. 

Kovboy Botlar

İlgi çekici ve vintage tarz yaratan kovboy botlar, 2022 Sonbaharı kombinlerinde sık sık göreceğimiz ürünlerden olacak. Bu botu giydiğiniz anda tüm modunuz ve havanız değişecek. Ayrıca bu bot, elbise, etek, pantolon, şort gibi diğer tüm parçalara uyum sağlayabiliyor.  

Spor Giyim 2022 Sonbaharında Çok Tercih Edilecek

Salgın sürecinde insanlar rahatına alıştığı için artık sokak modasında spor ürünleri görmek mümkün. Salgın döneminde evde uzun süre vakit geçirirken haliyle rahat kıyafetlere alıştık ve eşofman, hoodie gibi ürünler moda dünyasının yeni gözleri haline geldi. Eşofman takımlar, sportif taytlar, oversize tişörtler, hoodieler 2022 Sonbahar sezonunda vitrine çıkıyor.  

Tasarımcılar Omuz Dekoltesinden Vazgeçmiyor

Tasarımcılar son yıllarda omzu açık modelleri çok fazla tercih ediyor bu sonbaharda düşük yakalı elbiseleri ve bluzları vitrinlerde çok göreceğiz. Yaka kısmında envelope şeklinde bir detay ile şekil verilmiş saten ve ipek karışım kumaşlarla omuz dekoltesi daha özel hale getiriliyor.