2022 Kış Modası Nasıl Olacak?

1587 0
2022 Kış Modası

2022 kış modası, geçmiş dönemlerden pek çok trendi geri döndürecek. Uzun mantolar ve devasa çantaların yanında pantolonlar, süveterler, kovboy botlar, püsküller, trençkotlar, yeni sezonda karşımıza sık sık çıkacak modeller olacak.

Oversize Paltolar

Eski dönemlerde de sık tercih edilen bu model paltolar 2022 kış modasında da karşımıza çıkacak ama yeni nesil dokunuşlar içereceğini söylemek isteriz. Kışın sert soğuklara karşı şık önlemler almak isteyen kadınların 2022 kış sezonunda tercihi Oversize Paltolar olacak.

Trençkotlar

60 ve 70’li yılların en önemli parçalarından olan trençkotlar 2022 kış sezonunun vazgeçilmezi olacak gibi. Geçmişi günümüze taşıyacak olan bu sezon ürünleri pek çok ünlüyü sokak tarzı ile görmemize neden olacak gibi. Önde gelen moda markaları bu sene koleksiyonlarında trençkotlara yer veriyor.

Kovboy Botları

Babalarımızın sık sık izlediği o kovboy filmlerinden karakterleri her an sokakta görebilirsiniz çünkü kovboy botları bu sene her yerde olacak. Kovboy botları kadınlar için tüm kombinlere uyan önemli bir parça.

Bol Pantolonlar

2021 senesinde bol pantolonlar, skinny kesim pantolonların yerini almıştı bu akım 2022 kış modasında da devam edecek. Rahat kullanımı nedeni ile kadınlar tarafından sevilen bol pantolonlar spor ayakkabıdan topuklu ayakkabıya hatta gömleklerden kazaklara kadar tüm gardrobunuzla uyumlu olacak.

2022 Kış Modası

Triko Takımlar

Bu kış sezonunun trend ürünlerinden olacak olan triko takımlar zaten son yıllarda sık tercih ediliyordu ancak 2022 şıklığı ile daha göz alıcı bir hale gelecek. Tek parça halinde sade ve aynı zamanda şık olmak isteyen kadınların tercihi. 

Hoodie Eşofmanlar

Şıklık ve rahatlığı aynı anda isteyenler için ise bu kış sezonunda Hoodie eşofman takımlarının şık modellerini tercih edebilir. Pandemininde etkisi ile insanlar Hoodie eşofmanlara daha fazla ilgi göstermeye başlamıştı bu yüzden günlük yaşantımızda da artık bu tarz kıyafetler yer bulacak.

Puf Puf Montlar

2022 kış modası diğer yıllar olduğu gibi puf puf montları içeriyor. Kısa ya da uzun farklı tarzlar ile karşımıza çıkacak olan puf puf montlar kombinlerin eski kış sezonlarda olduğu gibi en göz alıcı parçası olacak.